BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pažadinkit mane, kai rugsėjis baigsis…

Ir vėl grįžau į savo įprastą rutiną — sėdėti universitete po keliolika valandų. Gaila, kad nesugebu tiek daug nuveikti per jas, kaip užsibrėžiu kasdien. Užuot skaičiusi apie gotiką filmuose, dabar bandau šaržuoti savo blog’ą.

Bet tikriausiai ne aš viena esu apimta rugsėjo melancholijos ir pasyvumo. Atrodo, jog lova yra didžiausias malonumas, kokį gyvenimas tegali suteikti. O šiandien savo nerišliose svajonėse pagimdžiau naują kūrybinį vaiką. Bet ne lietuvišką. Jaučiu, jog Lietuva manęs tiek nemyli, kiek myliu aš. Ir, kad ir kaip neigčiau tai, bet mano širdis jaučiasi laimingesnė Anglijoje. Koks įdomus paradoksas, ar ne? Iš pradžių atrodė, jog mano namai ir yra mano namai, o dabar viskas keičiasi. Ir aš nebesipriešinu, plaukiu pasroviui. Netgi rašyti pradėjau anglų kalba. Dar tik užrašų knygutėje. Kol kas.

Gyvenimas yra ironija, todėl visada reikia juoktis iš situacijų, kokias jis atpūčia į tavo pusę. Galbūt kartais ir sunku pasidaro išstovėti ant kojų, bet vis tiek šypsokimės. Šypsena nieko nekainuoja, išmokė mane Anglija, tad reikia tiesiog gyventi pozityviai.

Aš žinau, jog kada nors grįšiu į Lietuvą ilgam, bet dabar esu tik jaunas gandras, gyvenantis kitoje šalyje, nes Lietuvoje šaltu periodo laiku išgyventi būtų neįmanoma. Juk visi norime ne tik egzistuoti, bet ir tobulėti ir ugdyti savo mentalitetą ir dvasines vertybes.

Laimė yra tikra tik tada, kai ja dalijamasi. Šiandien neįpirkau kavos puodelio dėl to, jog atidaviau savo dešimt pensų labdarai, bet arbata tobulai mane sušildė. O gal tai buvo to vyro padėkos šypsena ir palinkėjimas davus dešimt pensų? Tiek nedaug gali padaryti tiek nedaug…

O dabar maloningai atsisveikinu su rugsėju. Susimatysime po metų. Nesu tikra, kur būsiu, bet tikrai pasikaustysiu tavo liūdniems vėjams.

Ieva, atsisveikinanti su rugsėju.

Patiko (10)

Rodyk draugams

1 komentaras to “Pažadinkit mane, kai rugsėjis baigsis…”

  1.   ALGdas
    Spalis 1st, 2012 | 12:09

    Ilgas miegas - ne sveikata. O gyvenimas - tai judėjimas, tai darbas, tai kūryba. Linkiu anksčiau grįžti į blogą.

Rašyk komentarą