BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie loterijas, prisiminimus ir laimę…

Niekada nesidairyk atgal, nes visi prisiminimai kaip lietus Anglijoje ateis netikėtai priversdami tavo širdį plakti daugiau ir mintis kunkuliuoti apie tai , kas galėjo įvykti kažkada. O tada pasiduodi siurrealistiam sapnui ir nukeli save į kitą dimensiją… Gražu yra sėdėti parke po žaliuojančiu medžiu saulei šviečiant, deja realybė apkloja krentančiais lapais ir užkasa purve.

Ar tai kasmetinis melancholiškas ruduo kaltas dėl mūsų niūrių ateities vizijų? Net nežinau. Tikriausiai ir neverta ieškoti atsakymo, juk ruduo nesitęs visus metus. Tiesiog kartais liūdna būti įstrigusiai tarp realybės ir sapnų.

Bet tie paukščiai, išskridę neseniai, sugrįš pavasarį, atgaivindami mūsų tikėjimą savimi. O dabar, užkonservuosiu save kvadratinėje degtukų dėžutėje ir apsistatysiu plytine siena, kad apsaugotų mane nuo piktų vėjų. Gaila, kad kvėpuoti darosi sunku čia…

Aš kartai dar turiu tikėjimo, jog saulė parodys savo veidą iš po sunkios dangaus marškos. Gal ne rytoj, gal ne poryt…

O dabar tęsiu savo egzistencines tapatybės paieškas su puodeliu žalios arbatos, kad sušildytų nuo negatyvių minčių. Ir širdis jau prašosi į namus, prie kurių yra prirakinta grandinėmis su ašmenimis, įremtais tokiu atstumu, kad tik reguliariai ši plakt tegali… Tik keista, kad artimųjų veidai pasikeitę, ir nebe tie žmonės mane laiko už rankos, kai būna sunku.

Siurrealistiniuosi sapnuose paskendusi Ieva.

P.S. Ar tikrai mums visiems yra lemta būti laimingiems? Man kartais atrodo, jog tai priklauso nuo bilieto, ištraukiamo loterijoje gimstant. Niekada nebuvau gera žaidėja…

Patiko (8)

Rodyk draugams

1 komentaras to “Apie loterijas, prisiminimus ir laimę…”

  1. Spalis 23rd, 2012 | 15:28

    http://ask.fm/paklydusiossielos - paklausk ir tau padės. :)

Rašyk komentarą