BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vakariniai planai ir nauji rytai

Mano planai vakare:

1. Anksti atsikelti
2. Nueiti į miestą ir praleisti šiek tiek laiko gryname ore
3. Studijuoti verslo ypatumus nesibaigiančiuose septyniuose šimtuose puslapių
4. Bandyti rašyti

Rytas. Atsikeliu gana vėlai, jaučiuosi pavargusi. Pradedu vėluoti su visais planais ir tenka išbraukti dalį jų. Pamirštu šypsotis ir pradedu skaičiuoti laiką. Suprantu, jog mano rytinė kava pavirto į popietinę, o septyni šimtai puslapių liko užversti stalo kampe. Pasijaučiu beviltiška.

Pradedu mąstyti apie savo tikslus ir bejėgiškumą juos įgyvendinti. Išeinu į miestą pasižvalgyti. Lyja ir vėjuota. Žmonės slankioja po parduotuves pirkdami kalėdines dovanas. Nusprendžiu apsidairyti pati, ką čia nupirkus artimiesiems. Praleidžiu valandą vaikčiodama po parduotuves ir galop nusiperku naują megztinį SAU. Kad pakelčiau nuotaiką dėl prarasto laiko.

Rytoj laukia nauja diena ir naujos galimybės, nusišypsau ir keliauju namo. Namuose šalta, mėtų arbata niekaip nesugeba pakelti nuotaikos. Jaučiuosi įstrigusi tarp laiko ir savęs pačios.

Diena iš dienos vis tas pats. Ir niekaip nesugebu pakeisti savo egocentriškumo į kažką malonaus ir šildančio. Taurė raudonojo vyno apsvaigina mane, bet kartu priverčia jaustis dar blogiau. Tas pats per tą patį.

Reikia keistis. Reikia pradėti kažką naujo. Bet ką? Mano įkvėpimas tolygiai slenka žemyn, ir galop viduje pradedu pūti. Esu savo pačios kalinė.

Bravo, Ieva, bravo.

Laikas jungti kitą bėgį ir bandyti prisivyti laiką. Arba pakeisti aplinką. Gyvenu pusiau supakuotame kambaryje. Dabar reikia mąstyti pozityviai ir nustoti būti kategoriškai.

Pasijuokimas iš savęs visada praskaidrina nuotaiką. Tik kad juoktis nebėra iš ko.

Duodu sau savaitę kažką pakeisti. Atsibodo angliška nuotaika.

Ieva.

Patiko (3)

Rodyk draugams

1 komentaras to “Vakariniai planai ir nauji rytai”

  1.   xxx
    Gruodis 18th, 2013 | 13:34

    idomiai ;)

Rašyk komentarą