BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Netrumpas atsakymas bežvejojant

Aš žinau, kad toji visagalė ypatingoji idėja yra netoli manęs. Galbūt net ir akimi pasiekiama. Galbūt net galiu jausti jos švelnų dvelksmą. Bet mano apdūmavusį žvilgsnį gaubia svetimos tamsumos. Tikriausiai tai mano nepasiryžimas, o gal tai tylėjimas nykios dienos.

Laimė tėra trumpas atokvėpis po dienos darbų. Ir tik mes savo prikrautose galvose tikime, jog laimė yra kažkas neapčiuopiama ir nepasiekiama. Mes bėgame nuo rutinos į gamtą. Bandome paskandinti stresą šiltame vasaros ežere. Tik akimirkai praradę budrumą, pasijaučiame laimingi. Gal mums vis dėlto užtenka materialumo ir pajaučiame pilnatvę viduje, maloniai šildančią mūsų esybę?

Iniciatyvumas. Štai ko mums trūksta kartais —to beribio suvokimo, kad mums reikia veiksmą atlikti. Svajonės įgyvendinimas yra reliatyviai susijęs su veiksmo procesu. Jeigu mes nepradėsime judėti, galime tik pasvajoti apie svajones. Keistai nuskambėjo… Vienaip ar kitaip —viskas sueina į vieną atsakymą. Nepasijausime laimingi, kol nepasieksime savo tikslų. Bet kartu nepasieksime savo tikslų, jei nepradėsime veikti. Nepradėsime veikti, jei nepajausime įkvėpimo. Nepajausime įkvėpimo, jei nepradėsime ieškoti. Nepradėsime ieškoti, jei nepajausime intereso augti. Nepajausime intereso augti, jei neatsiversime naujovėms. Neatsiversime naujovėms, jei nepakeisime požiūrio. Nepakeisime požiūrio, jei nepradėsime plėsti akiračio. Nepradėsime plėsti akiračio, jei nekeliausime. Nekeliausime, jei neturėsime santaupų. Neturėsime santaupų, jei nedirbsime. Nedirbsime, jei tingėsime. Va čia yra didžiausia nuodėmė. Per tingėjimą mes prarandame visas galimybes, ir vieną dieną prabundę septintą ryto suvokime, kad iššvaistėme savo gyvenimą dvejonėms ir nusivylimams. Ir toji laimė išbluko toliuose kartu su senelių namais kaime. O gal buvo parduota aukcione, kaip dabar yra gana populiaru.

Tad laikas po truputį slenka: vieną dieną greičiau, kitą — truputį sulėtėja. Tad geriau pasirausti spintoje, ištraukti savo meškerę ir pradėti žuvauti. Kitaip taip ir liksime ne tik patys nevalgę, bet ir šeimos nepamaitinę.

Ieva, žvejojanti tyliame ežere.

Patiko (5)

Rodyk draugams

No comments yet. Be the first.

Rašyk komentarą