BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Iš sapnų gilumos…

Venintelis dalykas, ko dabar trokštu, yra miegas. Ir sapnai. Realybė trenkia per daug stipriai į veidą. Kodėl? Todėl, kad neturiu inercijos priešintis. Kol kas. Dabar tik stoviu vėjuotame lauke ir laukiu nušvytimo viduje, kuris mane išlaisvintų ir suteiktų energijos pasipriešinti audrai. O gal geriau prigulti ir palaukti, kol audra išsisklaidys?…

Ir vėl sapnuoju šimtus sapnų per vieną naktį. Ir visi veidai matyti, mano melancholijai primenantys nuostabias praeities akimirkas. O aš negaliu padaryti nieko, tik laukti, kada atgimsiu ir pakilsiu nuo žemės kaip nenugalimasis drąsiaširdis riteris, kovojantis dėl širdies damos.

Ir kasdien vis prašau nematomų dievų suteikti man pozytivumo, kad svajonės nepasirodytų tesančios iliuzija. Aš noriu tikėti, jog kiekvienas medis, užaugęs miške, yra svarbus ir unikalus. Nenoriu būti tamsybių apgaubta ir tuštybės aukšros apšviesta.

Ir kai tik pamatau matytą veidą, vėl suskamba ilgesingas vakaro noktiurnas. O tada širdis nenugalimai pradeda priešintis realybės sampratai, ir mano ilgesingas ruduo nusidažo įvairiaspalviais fantazijų pasaulio lapais.

O miegoti taip jauku ir gera…

Ieva, paskendusi rudens minorinėje nuotaikoje.

Patiko (6)

Rodyk draugams

No comments yet. Be the first.

Rašyk komentarą