BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie savivertę, kūrybą ir smuikavimą…

Kaip sakoma, nežinau, kur mane laikas nuves, ar iš kurio šulinio reikės gerti vandenį ateityje, bet karas nėra pralaimėtas, kol dar gali matyti ir mąstyti. Šiuo atveju, kariauju su savimi. Turiu negalią - po daugelio metų atsidūriau bukame kampe. Grįžau į savo akmens amžių. Negaliu rašyti, o tai, ką parašau, skamba lyg gročiau smuiku. Aš niekada juo negrojau.

Dauguma įkvepiančių akimirkų duše buvo pamirštos , o mintys apie išsvajotą laisvę nuvedė link kambario, kuriame buvau užrakinta metaline spyna, o raktas išmestas į pelkę. Lėtai skendo mano viltys…

Trejus metus bandžiau išmokti gyventi normalų gyvenimą, o ketvirtus suvokiau, kad netinku man išpjautiems rėmams. Jų spalva verčia mane išnykti peizaže ir tapti nereikšminga jo dalimi. Esu savo paties šešėlis. Praradau tūkstantį ir vieną savo svajonių dėl to, kad norėjau ištiesinti Pizos bokštą.

Ne, mielas kompiuteri, aš tavęs nieko nenoriu paklausti. Ir tikrai neklausčiu apie eismą vairuodama. Nesu kamikadzė. Aš žinau, kad tau reikia artimo draugo labiau nei man. Vis klausi manęs kairiame kampe, ar neturiu klausimų… Norėčiau, kad gyvenimas būtų susistemintas į algoritmus ir formules. Turi problemą, ”pagooglini” (čia ne apie keistus spuogus ar hemarojų kalbu, kur tikrai ne vienas mūsų atsakymų apie ligas ieškojo interneto platybėse) ir tau naršyklė pasako, kur labiausiai tinki dirbti ir automatiškai paskiria interviu.

Dažnas skundžiasi užkietėjusiais viduriais šiais laikais. Galima surūkyti ryte cigaretę ar išgerti kavos, bet po visko - darbo interviu ar vairavimo pamokos suveiks geriau nei ricina. Taigi neišsenkantys iššūkiai gerai ir mūsų protui ir savijautai, ar ne? Reikia daugiau tualetinio popieriaus nusipirkti…

Tik stresas sendina labiau nei alkoholis. Tad, jei vaikas neklauso, išgerk. Tik kokia prasmė gyventi svetimoje šalyje, jei neturi draugų vakarais susitikti ir nueiti į barą?

Tebūna palaiminti laisvadieniai, kai turi dirbti darbus už kuriuos tau niekas nemoka. Arba darbadieniai, kur vis tiek niekas nemoka. Miegu ant šeriais nukloto čiužinio. Visą naktį vartausi ir kasausi, o dieną svajoju grįžti atgal į lovą.

Jaučiu nenumaldomą norą išsimiegoti, nusimaudyti ir pagaliau nusilakuoti nagus. Tik kažkodėl, kai tai darau, rankos dreba ir lakas liejasi laisvai ant kilimo. Galų gale, apsimetu, kad propoguoju natūralų grožį ir slapta nuperku kilimą uždengti laku nulietą dangą.

Ilgai dvejojau, kas man atsitiko. Paparastai daug rašiau, bet jau pusę metų geriau lyginu rūbus nei sėdžiu prie kompiuterio ir renku pilnavertiškus sakinius. Atėjo laikas keisti antrąją pusę. Ar gyvenamąją vietą.Tik šįkart su dirbamos žemės sklypu, kad galėčiau auginti vaisius ir daržoves. Bent suvalgyti galėsiu ir sutaupysiu pusę savo mėnesinio atlyginimo. Gėles skinti iš svetimų daržų naktimis galiu, jei reikės progai.

Ieva, besiruošianti į gėlių medžioklę.
P.S. Gyvenimo pamoka nr 1: Mėgsti sportuoti? Tau didžiausią malonumą suteikia nuolatinis maratonas pirmyn atgal ar modernioji formulė ”ištiesk ranką, kai suki iš pašalinės gatvės, net neklausdamas ar vairuotojas nori tave praleisti”? Laikas įsigyti automobilį su automatine pavara, nes gali užgesti įkalnėje su rankine.

Gyvenimo pamoka nr. 2: Vieno išmaniojo telefono ekranas sudužo, o kito - pusiau atsiklijavo? Pamiršk Facebook paskalas ir grįžk prie pramanytų romanų knygose. Ne tau, Ieva, technologijomis ”pripompuoti” išmanieji telefonai…

Patiko (6)

Rodyk draugams

No comments yet. Be the first.

Rašyk komentarą